Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki

LASER SYNERON E-MAX W TECHNOLOGII ELOS-

LASER DIODOWY, IPL, RF

FOTOODMŁADZANIE

Laserowe fotoodmładzanie

– usuwanie skutków fotostarzenia skóry- zmian naczyniowych ( naczynka, pajączki, rumień), przebarwień oraz stymulacja produkcji kolagenu w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu skóra uzyskuje młody wygląd oraz jędrność. Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, również u osób młodych w celach profilaktyki starzenia.

LASEROWY PROGRAM TRINITI

– Kompleksowe odmłodzenie podczas jednego zabiegu

Jest to laserowy program kompleksowej poprawy stanu skóry, renowacji i odmładzania, usuwania zmarszczek, poprawa napięcia i ujędrnienie skóry z zastosowaniem trzech najnowocześniejszych procedur podczas jednej sesji zabiegowej .

SYNERON E-max w technologii ELÕS w trzech etapach:

 • I etap - usunięcie objawów fotostarzenia tzn. zmian naczyniowych i pigmentacyjnych oraz stymulacji kolagenu za pomocą aplikatora SRA lub SR
 • II etap - polega na ujędrnianiu i wygładzaniu skóry oraz zamknięcia porów ( w trakcie zabiegu następuje przemodelowanie kolagenu ) za pomocą unikalnego aplikatora ST. Zabieg jest wykonywany aplikatorem ST wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około-oczodołowy, brwiowy, nadoczodołowy.
 • III etap - regeneracja skóry Matrix Fractional w miejscach występowania głębokich zmarszczek.

Unikalny system nieinwazyjnego punktowego nagrzewania skóry powoduje ''zogniskowanie'' oddziaływania na głębokości 2,5-3,5 mm, dokładnie w obszarze, w którym powinna wystąpić stymulacja kolagenu

Laserowa procedura FRACTIONAL SKIN RESURFACING

Fractional skin resurfacing to procedura polegająca na punktowym oddziaływaniu na kolagen dużą energią powodującą jego odbudowę. W efekcie uzyskuje się spłycenie zmarszczek lub redukcję blizn potrądzikowych. Fractional skin resurfacing jest wykonywany bezinwazyjnie ( bez naruszenia struktury naskórka ).

Zabieg wykonywany jest laserową głowicą Matrix wykonaną w technologii elos. Efekt punktowego oddziaływania wysoką energią, następuje pod powierzchnią skóry, w miejscach przecięcia specjalnie uformowanej wiązki lasera i strumienia prądu RF. Dzięki wysokiej energii, kolagen zostaje punktowo podgrzany do temperatury ok. 60 st. C, co stymuluje jego odbudowę.

Laserowy program ujędrniania skóry REFIRME

Efektywny zabieg zwiększenia elastyczności i napięcia skóry.

Unikalny aplikator wykonany w technologii SYNERON ELOS emituje światło o bardzo szerokim spektrum ( w zakresie 700-2000 nm ) oraz prąd RF o dużej energii.

Światło podgrzewa warstwy skóry do głębokości 3-6 mm, które następnie są mocno dogrzewane energią prądu RF. W ten sposób nie działa się szkodliwie na naskórek i możliwe jest skuteczne oddziaływanie na włókna kolagenowe. Efektem takiego działania jest zwiększenie ich elastyczności, a tym samym napięcia skóry. Zabieg może być wykonywany na całym ciele. Najczęściej wykonuje się go na:

 • twarzy (zwiotczały podbródek, zwisające powieki, worki pod oczami, zwiotczałe policzki)
 • brzuchu
 • rękach (zwiotczała skóra ramion)
 • szyi
 • nogach (zwiotczała skóra kolan)

W celu utrwalenia efektu zaleca się wykonanie kilku zabiegów w odstępach jednego miesiąca.

LASEROWY PROGRAM Anti Aging - Fotoodmładzanie + REFIRME

Kompleksowy zabieg usuwający objawy fotostarzenia skóry ( przebarwień, zmian pigmentacyjnych ), stymulacja kolagenu, usuwanie drobnych zmarszczek i cieni pod oczami, poprawa ujędrnienia i napięcia skóry ( redukcja „chomików")

LASEROWE USUWANIE ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA Laserowa depilacja ( epilacja) – LASER DIODOWY

LASER SYNERON ELÕS DIODOWY jest urządzeniem najnowocześniejszym, specjalnie zaprojektowanym do skutecznego usuwania różnych kolorów włosów. Dzięki połączeniu energii światła lasera diodowego ( 810 nm ) i prądu RF uzyskano najlepsze możliwości depilacji.

LASEROWE LECZENIE OBJAWÓW TRĄDZIKU

Syneron elos to jedyna technologia łącząca energię światła ( 400-980 nm ) i bipolarnego prądu RF umożliwiająca: równoczesne, efektywne niszczenie bakterii Propionibacteriaceae ( szybsze niż wzrost nowych kolonii bakteryjnych ) oraz zmniejszenie wydzielania gruczołów łojotokowych. Światło o długości fali ( 400-980 nm ) niszczy bakterie, a prąd RF powoduje radiotermolizę i atrofię gruczołów łojowych w następstwie czego , zmniejsza się ich wydzielanie.

Leczenie jest:

 • przeznaczone dla wszystkich obszarów ciała ( włącznie z dużymi powierzchniami)
 • efektywne na delikatnym obszarze brody, często podrażnionej podczas golenia, nie powodujące efektów ubocznych (światło nie zawiera ultrafioletu)
 • brak konieczności wyłączenia pacjenta z normalnego trybu życia
 • bezbolesny

Terapia wymaga 1-2 zabiegów tygodniowo , w zależności od poprawy stanu leczonej skóry.

LASEROWE ZAMYKANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH

Zmiany naczyniowe na twarzy, tułowiu i kończynach dolnych (czerwone i niebieskie naczynka, pajączki, naczyniaki płaskie i jamiste, rumienie) można usunąć bezinwazyjną metodą przy pomocy lasera diodowego lub IPL w technologii ELOS, która pozwala niszczyć naczynia do 5 mm średnicy nie naruszając struktury naskórka. Skuteczność technologii została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi na świecie. Zabieg nie pozostawia blizn. Przy rozległych zmianach naczyniowych konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Metoda bezpieczna, nowocześniejsza niż skleroterapia, krioterapia czy elektrokoagulacja.

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Laserowe usuwanie zmian pigmentacyjnych jest skuteczną metodą nie powodująca konieczności wyłączenia z codziennych zajęć. W zależności od rodzaju przebarwień wykonujemy ok 2-5 zabiegów.

LASEROWA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ CELULLITU I ZWIOTCZENIA SKÓRY

Działanie medycznego urządzenia MedLipo opiera się na emisji światła o długości 650nm i niskiej intensywności (tzw. zimny laser). Dzięki odpowiednio dobranemu zakresowi, światło wnika do skóry i dociera do komórek tłuszczowych. Tutaj dochodzi w nich do naturalnej reakcji, tj. rozpadu trójglicerydów na glicerol oraz kwasy tłuszczowe, czyli tzw. metabolity. Następnie metabolity są transportowane przez układ limfatyczny, wreszcie przetwarzane w energię. Warto podkreślić, że zimny laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, zatem MedLipo nie uszkadza pozostałych naczyń czy tkanek, ponadto nie eliminuje zupełnie komórek tłuszczowych, a jedynie obniża ich objętość.

Już po pierwszym zabiegu MedLipo widać wyraźną utratę centymetrów. Dodatkowym elementem zabiegu jest stymulacja węzłów chłonnych położonych w sąsiedztwie tego obszaru, dzięki czemu dochodzi do stymulacji układu limfatycznego, odpowiadającego za odprowadzanie zawartości komórek tłuszczowych.

Ponadto urządzenie MedLipo jak jedyne wykorzystuje również technologię prądu o częstotliwości fal radiowych, podgrzewa on wodę zawartą w tkance skórnej i podskórnej przez co przyczynia się do jej obkurczenia i kolejnej redukcji obwodów.

Innowacyjne wykorzystywanie frakcjonowanych fal radiowych pozwala na punktowe zwiększenie energii impulsu do 61mj/cm2 co zwiększa znacząco skuteczność zabiegową w porównaniu do klasycznych systemów.

Zestawy odpowiednich głowic umożliwiają wykonywanie zabiegów redukujących tkankę tłuszczową, redukcję cellulitu, poprawę jędrności i napięcia skóry- odmładzanie RF.

Laser frakcyjny Co2

Laser frakcyjny Co2 stosowany jest w celu usuwania oznak starzenia, przywrócenia jędrności skóry, spłycenia zmarszczek, wyrównania kolorytu skóry, redukcji blizn potrądzikwych, pourazowych, blizn po zabiegach chirurgicznych, redukcji rozstępów, redukcji wiotkości skóry brzucha, w celu wzrostu gęstości skóry i zwiększenia produkcji kolagenu i elastyn w skórze, oraz profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Zabiegi wykonywane są we wszystkich okolicach ciała w serii 1 -4 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych.

Efekty wczesne widoczne są w okresie 1-3 tygodni po zabiegu. Występuje całkowita przebudowa naskórka, redukcja drobnych zmarszczek, redukcja przebarwień, poprawa kolorytu skóry, redukcja rozszerzonych porów.

Efekty późne pojawiają się w okresie od 3 miesięcy po zabiegu. Widoczna jest poprawa gęstości skóry, wzrost napięcia, jędrności, objętości, gładkości oraz wyrównanie blizn.

Laser dermatochirurgiczny Co2

Usuwanie brodawek i włókniaków

 

Wybrane zabiegi

TEST MRT

- sprawdź czy jesz zdrowo!.

Opatentowany test uwalniania mediatorów MRT (Mediator Release Test) do badania nadwrażliwości na pokarmy i dodatki do żywności --> więcej

ESTHECHOC - CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE

Unikalny suplement diety w formie funkcjonalnej ciemnej czekolady, który odwraca procesy starzenia, przywracając osobom dojrzałym parametry i biomarkery skóry charakterystyczne dla 20-30 latków --> więcej

epionce-startowa

KOSMETYKI DO TERAPII DOMOWEJ

Idealne uzupełnienie zabiegów przeprowadzanych w gabinecie

Terapia domowa specjalnie dobrana do rodzaju skóry--> czytaj więcej

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową!

human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Kontakt

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi?
Kontakt z nami jest prosty!

przez telefon: +48 600 92 90 60

przez email: medest.centrum@gmail.com

przez formularz: strona KontaktowaRejestracja on-line

Zapraszamy do skorzystania z rejestracji on-line: rejestracja

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać zestawienie najświeższych informacji, wpisz poniżej swój adres e-mail.

Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed 

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami.

© Copyright Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est 2002-2018 All Rights reserved.

Projekt i wykonanie
Cedrowa Grupa
www.cedrowa.pl

Hair Loss/Skin Rashes Loss of hair, dry scalp or scaly skin indicates a serious problem in guinea pigs. Here are some explanations for these symptoms. Lice and mites live in lace front wigs guinea pig hair and skin. Check their scalp and skin for signs of lice, which look like tiny white worms. Mites show up as small bumps along strands pre bonded hair of hair. Ordinary fur mites are relatively harmless, though they do cause itching and eventual scratching that might make hair fall out. When faced with this sort of problem, ask your vet for the right kind of shampoo to use and follow the bathing instructions in the previous chapter. Bathe all of your guinea pigs even if only one of them shows signs of lice or mites. Also, clean out the cage thoroughly. Hopefully, you will never have to deal with mange mites. Mange mites live in a guinea pig's skin and cause them a lot of pain. When in pain, a guinea pig will often stop eating and/or drinking. Also, mange mites itch cosplay wigs terribly and open sores develop where the guinea pig has been scratching. The sooner that you speak with your vet about a mange mite problem, the easier it will be to cure perruques cheveux naturels the problem. Guinea pigs are not born with parasites, but they can pick them up from wood chips, visiting animals and outdoor sources. Ringworm on a pet manifests as hairless and scaly spots on the guinea pig's body. Ringworm is a fungal infection that is contagious to other pets and to humans. If your guinea pig has ringworm you need to wear gloves when handling her. Let remy hair extensions your vet examine your cavy and make sure that ringworm is what is causing the problem. He or she can then recommend a good treatment. Scurvy or Hypovitaminosis C is a Vitamin C deficiency. You know that your pet has scurvy if you see loss of hair, lethargy, loss of appetitive, diarrhea and eye and nose discharge. While you might be tempted to treat your guinea pig at home by giving them more Vitamin C, you should also talk to your vet. Longhaired guinea pigs shed a lot of hair anyway. If you think that the hair loss perruques cheveux is more than normal check with your vet. Some cavies like to chew other cavies' hair. While this might be irritating to the other guinea pig, it is not a sign of health problems. Try keeping the chewer away from the others for a while. Want the secret to fun, friendly and sweet smelling guinea pigs your kids are going to LOVE? Click HERE and download them for FREE!)